IPL Lightwave - FOTODEPILACE A FOTOOMLAZENÍ

- trvalé odstranění chloupků pomocí IPL Ariane


Je epilace/depilace provedená Ariane trvalá?

Epilací /depilací/ prováděná špičkovým IPL /intenzivní pulzní světlo/ zařízením ARIANE francouzské společnosti Eurofeedback. Touto revoluční metodou "nové generace" se dosahuje trvalého odstranění veškerých chloupků světlých, ale i šedivých, na celém těle!
Společnost Eurofeedback je držitelem 15 světových patentů a je světovou jedinečnou firmou v oblasti depilace! Po absolvování několika, pro výsledný efekt nutných zákroků se dosahuje až 100% efektu trvalého odstranění nežádoucího ochlupení!

Je ošetření Ariane bolestivé?

Depilace s přístrojem Ariane je bezbolestná a dobře snesitelná, u světelných impulsů se pociťuje pouze lehké štípnutí nebo pocit tepla. Celá ošetřující plocha aplikátoru je aktivně ochlazována vodou asi na 10°C.
Tak je ošetřované místo na kůži po celé své ploše před každým impulsem, během něj i po něm chlazeno. To je vedle speciální EPL technologie aplikátoru důvodem pro šetrné odstraňování chloupků pomocí Ariane.

Kolik ošetření se musí podstoupit?

Při jednom jediném ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech, část chloupku je v klidu /fáze telogen/, část roste /fáze anagen/ Při fotodepilaci jsou v podstatě odstraněny pouze chloupky v anagenu, tedy chloupky, které právě rostou. Jejich podíl je po těle rozdělen různě a představuje zhruba 10-50% všech chloupků v daném místě. Rozdílná je i doba růstu v jednotlivých fázích, tato období trvají čtyři až 24 týdnů. Vždy podle místa a těle je zapotřebí podstoupit tři až osm ošetření. Mezi jednotlivými sezeními by měla být navíc pauza asi čtyři týdny. Tento fakt nemá nic společného s přístrojem Ariane, nýbrž důvodem je pouze fyziologie růstu lidských chloupků.

Co se stane po ošetření?

Chloupky na ošetřeném místě vypadají až po několika dnech, když už zničený prostor vlasových pochev, které se nacházejí asi 1 až 5mm pod kůží, nenabízí oporu. Na ošetřeném místě nicméně dorůstají další chloupky, které se nacházejí nejprve v telogenní klidové fázi a teprve poté postupně přecházejí do anagenní růstové zóny.

Na Váš dotaz se budu snažit odpovědět co nejdříve: lucieurbankova@seznam.cz

Na Vaše konkrétní dotazy rádi odpovíme telefonicky. Pokud jsme v pracovní době zaneprázdněni vykonáváním kosmetické péče a nemůžeme hovor přijmout, tak nám prosím zašlete SMS.

Kontatní telefon je +420 777 642 621Stáhnout informační leták v PDF.