Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Slevy

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Miracle Cosmetic Cucumber eye cream – okurkový oční krém 15 ml+doprava zdarma! Zobrazit větší

Miracle Cosmetic Cucumber eye cream – okurkový oční krém 15 ml+doprava zdarma!

mc-cec

Nový produkt

Regenerační oční krém stimulující tvorbu kolagenu, obsahuje okurkový extrakt, přírodní peptidy, vitamín E a retinol Palmitate.
Redukuje váčky, tmavé kruhy pod očima, napomáhá ke zjemnění vrásek v oblasti očí.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 963 Kč

Parametry

Objem 15 ml

Více informací

Cucumber eye cream with peptides

Je směs okurkového extraktu, peptidů, vitamínu E a retinolu, který poskytuje bohaté vyživení a hydratování pleti, pomáhá zmírňovat tmavé kruhy pod očima, podporuje tvorbu kolagenu, redukuje vrásky a jemné linie a obnovuje mladistvý a energický vzhled.

Účinky:

  • Zvlhčuje a změkčuje pleť
  • Pomáhá zmírnit temné kruhy a redukovat vrásky a jemné linie obličeje
  • Pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu
  • Má antioxidační schopnosti

 

Použití: Naneste na prst a jemně vklepejte do oční oblasti. Používejte večer před spaním. Vhodné pro citlivou a mastnou pleť. Pro další přínos můžete nanést na celý obličej jako denní hydratační krém.

 Jak to funguje?

Cucumber Eye Cream využívá vysoce kvalitní okurkový extrakt, který je bohatý na vitamíny a esenciální oleje. Zklidňuje a omlazuje pleť, pomáhá podporovat tvorbu kolagenu, který redukuje vznik jemných linií a vrásek v okolí očí. Peptidy jsou aminokyseliny s krátkým řetězcem, které díky své malé molekulární velikosti výborně pronikají do pokožky. Tyhle peptidy pozitivně ovlivňují přirozenou schopnost produkovat tvorbu kolagenu, výsledkem je posílení citlivé oční oblasti, což vede ke zdravějšímu vzhledu a snížení viditelnosti vrásek.