Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Superlife Mr Green Mix 120g Zobrazit větší

Superlife Mr Green Mix 120g

0680569876515

Nový produkt

Superlife Mr Green Mix (vhodné pro smoothie)

Superfood green mix pro muže je unikátní směs 12 superpotravin v práškové formě, která byla individuálně vyvinuta pro mužský životní styl. 

Pánové, Mr. Green mix nejen, že zvyší vaší životní energii, ale i velmi pozitivně ovlivní Vaše sexuální libido. 

PAN SUPERFOOD GREEN MIX JE TAKÉ VHODNÝ PRO VEGETARIÁNY A VEGANY. BEZ PŘIDANÉHO CUKRU.

Více informací

435 Kč

Parametry

Objem 120 g

Více informací

Superlife Mr Green Mix 120g

Superfood green mix pro muže je unikátní směs 12 superpotravin v práškové formě, která byla individuálně vyvinuta pro mužský životní styl. 

Pánové, Mr. Green mix nejen, že zvyší vaší životní energii, ale i velmi pozitivně ovlivní Vaše sexuální libido. Jeho pravidelné užívání působí také, jako vynikající prevence proti vzniku rakoviny tlustého střeva a prostaty. Může být přidán do jakéhokoli nápoje, polévky či salátu - přidejte těsně před jídlem.

PAN SUPERFOOD GREEN MIX JE TAKÉ VHODNÝ PRO VEGETARIÁNY A VEGANY.

ÚČINKY

 • SPIRULINA - zelená řasa - Celkově posiluje imunitní systém, podporuje trávení a krvetvorbu, podporuje detoxikaci ledvin a současně vytěsňuje jedovaté kovy a brání jejich kumulaci v organismu. Pozitivně ovlivňuje tělesnou váhu a brání svalové atrofii. Čistí a zásobuje vaše tělo.
 • YELLOW MACA - Výrazně zlepšuje libido a SEXUÁLNÍ TOUHU, zvyšuje hladinu peruánský kořen ANDROGENů, zlepšuje stav mysli a snižuje úzkost a stres. Zvyšuje počet a zlepšuje aktivitu spermií. Napomáhá budovat svalovou hmotu.
 • BLACK MACA - Tato speciální odrůda má černou barvu slupky a je mnohem vzácnější Maca Černá než Maca běžná. Má výraznější a silnější účinky. Působí jako silné AFRODIZIAKUM. Má vysoké regenerační a očistné účinky. Vlévá do žil energii a vitalitu. Zmírňuje negativní následky chemoterapie.
 • ACAI - Acai bobule jsou vybaveny téměř dokonalým složením aminokyselin a stopových prvků. Obsahují neuvěřitelné hodnoty ANTIOXIDANTU. Jsou velmi bohaté na OMEGA kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B3, E, C. Skvělý zdroj vlákniny. Mají jedinečnou a lahodnou chuť.
 • PŠENICE GRASS - Působí jako silný antioxidant, výrazně zlepšuje imunitu a snižuje projevy chronické únavy. Má pozitivní vliv na peristaltiku střev a snižování tělesné hmotnosti. Účinně pomáhá neutralizovat metabolické překyselení organismu.
 • LESKLOKORKA - Nebo-li houba Reishi je mocná Královská bylina na dálném východě považována za elixír věčného života a nesmrtelnosti. Působí jako silný antioxidant. Je účiná při léčbě rakoviny a poruch amutoimunity. Chrání játra a stimuluje imunitní a nervový systém.
 • CINNAMON - Voňavé koření, které zahřeje Vaše srdce.
 • TULSI - Ajurvédská bylina. Dokáže detoxikovat, odbourávat tuky, likvidovat záněty, zvyšovat imunitu a posilovat srdce. Zvyšuje sílu a vytrvalost. Pročišťuje mysl a mozek. Posiluje PRÁNU (životní sílu).
 • KURKUMA - Indické koření. Stimuluje funkci jater a žlučníku. Omezuje nadýmání. Působí jako silný antioxidant v boji proti volným radikálům.
 • MUCUNA - Kouzelná fazole. Zlepšuje plodnost - zvyšuje tvorbu a kvalitu spermií. Zvyšuje produci růstového hormonu, což má za důsledek zlepšení kondice imunitního systému, odbourávání tuku a podporu růstu svalové hmoty. Zvyšuje sexuální touhu a podporuje správnou činnost pohlavních orgánů Čistí krev a detoxikuje.
 • ASHWAGANDHA - Podporuje obanyschopnot organismu, zejména cévní a srdeční Indický ženšen činnosti. Silné protizánětlivé, protistresové a protiúnavové účinky.

BEZ PŘIDANÉHO CUKRU.

Doporučené dávkování

 • 1 polévkovou lžíci Superfood Mr.Geen Mix přidejte do nějakého nápoje. Možno přidat do polévek či salátů - přidejte těsně před jídlem.

Co je zvláštní na této směsi?

 • Individuálně vyvinut jako doplněk Vašeho životního stylu
 • Vysoký podíl zelených alkalizujících a detoxikačních super potravin
 • Snadná příprava
 • Výborná chuť
NUTRIČNÍ HODNOTY MR GREEN MIXVE 100 GV 10 G
Energetická hodnota kj/kcal 1412/337 141/34
Tuk 6,7 g 0,67 g
z toho nasycené mastné kyseliny 3,7 g 0,37 g
monounsaturates 1,9 g 0,19 g
polynasycené mastné kyseliny 0,7 g 0,07 g
Sacharidy 32,1 g 3,2 g
z toho cukr 12,1 g 1,21 g
Vláknina 18,5 g 1,85 g
Protein 27,6 g 2,7 g
Sůl 0,4g 0,04g