Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Superlife Organic Chia a Mulberry Topping s Cranberries 200g Zobrazit větší

Superlife Organic Chia a Mulberry Topping s Cranberries 200g

Superlife OCMTC

Nový produkt

Superlife Organic Chia a Mulberry Topping s Cranberries obsahuje kombinaci 4 superpotravin pro vyváženou a zdravou snídani.  (vhodné pro smoothie)

Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin, vše v 100% přírodní bez přidaného cukru. 

Více informací

243 Kč

Parametry

Objem 200 g

Více informací

Doporučené dávkování

Do své kaše, ovocného salátu, jogurtu, nebo třeba do smoothie nápoje přidejte 1-2 vrchovaté lžíce snídaňového mixu a zamíchejte.

Hlavní výhody směsi?

  • Skvělá kombinace vysoce výživných superpotravin
  • Vysoký obsah vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin
  • Snadné trávení a vstřebávání
  • Rychlá a jednoduchá příprava
  • Skvělá chuť
  • 100% NATURAL

Složení

KONOPNÁ SEMENA

Vegetariánský zdroj lehce stravitelných bílkovin, zdroj esenciálních a polyesenciálních mastných aminokyselin. Chrání imunitní systém a pomáhá v boji s obezitou.

GOJI BOBULE (ČERVENÉ DIAMANTY)

Elixír mládí a dlouhověkosti. Bobule Goji mají blahodárný účinek na zdraví. Obsahují veliké množství aminokyselin, stopových prvků, vitamínů a minerálů. Z červených diamantů získáte 500x více vitamínu C než z pomerančů. Působí jako silný antioxidant.

CHIA SEMÍNKA

Díky svým sytícím schopnostem, přirozeným způsobem zvyšují objem potravy bez dodatečné energie. Jsou vysokým zdrojem minerálů, bílkovin, vlákniny a OMEGA 3 mastných kyselin. Byly jídlem Aztéckých běžců a válečníků.

MORUŠE (ZAPOMENUTÉ OVOCE)

Působí detoxikačně a antistresově. Snižuje hladinu LDL cholesterolu, eliminuje rizika vzniku aterosklerózy. Chrání vaše srdce před přetížením a posiluje játra a ledviny.