Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Slevy

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Superlife Organic Chia a Mulberry Topping s Bluberries 200g Zobrazit větší

Superlife Organic Chia a Mulberry Topping s Blueberries 200g

Superlife OCMTB

Nový produkt

Superlife Organic Chia a morušový topping s borůvkami obsahuje kombinaci 4 superpotravin pro vyváženou a zdravou snídani.  (vhodné pro smoothie)

Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin, vše v 100% přírodní bez přidaného cukru. 

Více informací

243 Kč

Parametry

Objem 200 g

Více informací

Doporučené dávkování

Do své kaše, ovocného salátu, jogurtu, nebo třeba do smoothie nápoje přidejte 1-2 vrchovaté lžíce snídaňového mixu a zamíchejte.

Hlavní výhody směsi?

  • Skvělá kombinace vysoce výživných superpotravin
  • Vysoký obsah vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin
  • Snadné trávení a vstřebávání
  • Rychlá a jednoduchá příprava
  • Skvělá chuť
  • 100% NATURAL

Složení

BORŮVKY

Ovoce nabité zdravím, jeden z největších pokladů lesa. Obsahuj í neuvěřitelné hodnoty vitamínu C a antioxidantů. Mají jedinečnou a lahodnou chuť. 

KONOPNÁ SEMENA

Vegetariánský zdroj lehce stravitelných bílkovin, zdroj esenciálních a polyesenciálních mastných aminokyselin. Chrání imunitní systém a pomáhá v boji s obezitou.

CHIA SEMÍNKA

Chia semínka Díky svým sytícím schopnostem, přirozeným způsobem zvyšují objem potravy bez dodatečné energie. Jsou vysokým zdrojem minerálů, bílkovin, vlákniny a OMEGA 3 mastných kyselin. Byly jídlem Aztéckých běžců a válečníků.

MORUŠE (ZAPOMENUTÉ OVOCE)

Působí detoxikačně a antistresově. Snižuje hladinu LDL cholesterolu, eliminuje rizika vzniku aterosklerózy. Chrání vaše srdce před přetížením a posiluje játra a ledviny.

Superpotraviny - potraviny, které mají význam

Důležitým znakem pro tento nový typ potravin je to, že většina z nich pochází ze zemí mimo Evropu. Jedním z důvodů, proč část potravin pochází z pro nás exotických krajin, je fakt, že moudrost matky přírody v nich připravila koncentrovanou zásobu vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek. Využívali to i zdejší obyvatelé, kteří často museli přežívat v nehostinných a drsných podmínkách. 

Superpotraviny byly známé svou účinností, léčivým charakterem a uzdravujícími schopnostmi již před tisíci let. Právě podmínky v nehostinných oblastech (pouště, tropické pralesy, vysoké hory) donutily plodiny zadržovat v sobě co možná nejvíce důležitých živin, aby mohly vůbec přežít. Superpotraviny jsou vítaným doplňkem jídelníčku pro ty, kteří chtějí žít zdravě.