Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Superlife Original Breakfast Topping 300g Zobrazit větší

Superlife Original Breakfast Topping 300g

0609722944830

Nový produkt

Originální snídaňový mix 5 superpotravin

Superlife Original Breakfast Topping 300g

Superlife Breakfast Topping Original Breakfast Topping obsahuje kombinaci 5 superpotravin pro vyváženou a zdravou snídani. 

Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin, vše v 100% přírodní bez přidaného cukru. Snídaňové mixy jsou vhodné pro vegetariány i vegany.

Více informací

423 Kč

Parametry

Objem 300 g

Více informací

Doporučené dávkování

Do své kaše, ovocného salátu, jogurtu, nebo třeba do smoothie nápoje přidejte 1-2 vrchovaté lžíce snídaňového mixu a zamíchejte.

Hlavní výhody směsi?

  • Skvělá kombinace vysoce výživných superpotravin
  • Vysoký obsah vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin
  • Snadné trávení a vstřebávání
  • Rychlá a jednoduchá příprava
  • Skvělá chuť
  • 100% NATURAL

SLOŽENÍ:

KONOPNÁ SEMENA

Vegetariánský zdroj lehce stravitelných bílkovin, zdroj esenciálních a polyesenciálních mastných aminokyselin. Chrání imunitní systém a pomáhá v boji s obezitou. 

GOJI BOBULE (ČERVENÉ DIAMANTY)

Elixír mládí a dlouhověkosti. Bobule Goji mají blahodárný účinek na zdraví. Obsahují veliké množství aminokyselin, stopových prvků, vitamínů a minerálů. Z červených diamantů získáte 500x více vitamínu C než z pomerančů. Působí jako silný antioxidant.

CHIA SEMÍNKA

Díky svým sytícím schopnostem, přirozeným způsobem zvyšují objem potravy bez dodatečné energie. Jsou vysokým zdrojem minerálů, bílkovin, vlákniny a OMEGA 3 mastných kyselin. Byly jídlem Aztéckých běžců a válečníků.

KAKAOVÉ HROTY

Stejně chutné jako 85% čokoláda, ovšem mnohem zdravější. Působí jako silný stimulant a díky obsahu Tryptofanu navozují pocit dobré nálady. Jsou bohaté na Hořčík a Selen, působí protizánětlivě.

MORUŠE (ZAPOMENUTÉ OVOCE)

Působí detoxikačně a antistresově. Snižuje hladinu LDL cholesterolu, eliminuje rizika vzniku aterosklerózy. Chrání vaše srdce před přetížením a posiluje játra a ledviny.