Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Slevy

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Superlife Breakfast Topping + Acai 300g Zobrazit větší

Superlife Breakfast Topping + Acai 300g

0680569876478

Nový produkt

Originální snídaňový mix 7 superpotravin s acai

Superlife Breakfast Topping Acai obsahuje unikátní kombinaci 7 superpotravin pro vyváženou a zdravou snídani bez přidaného cukru.

Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin, vše v 100% přírodní bez přidaného cukru. Snídaňové mixy jsou vhodné pro vegetariány i vegany. 

Více informací

440 Kč

Parametry

Objem 120 g

Více informací

Hlavní výhody směsi?

  • Skvělá kombinace vysoce výživných superpotravin
  • Vysoký obsah vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin
  • Snadné trávení a vstřebávání
  • Rychlá a jednoduchá příprava
  • Skvělá chuť
  • 100% NATURAL

SLOŽENÍ:

ACAI

Acai bobule jsou vybaveny téměř dokonalým složením aminokyselin a stopových prvků. Obsahují neuvěřitelné hodnoty antioxidantů. Jsou velmi bohaté na omega kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B3, E, C. Mají skvělý zdroj vlákniny, jedinečnou a lahodnou chuť. Dehydrované kokosové kousky

SKOŘICE

Voňavé koření, které zahřeje vaši duši. Podporuje trávení, napomáhá při léčbě diabetu.

KONOPNÁ SEMENA

Vegetariánský zdroj lehce stravitelných bílkovin, zdroj esenciálních a polyesenciálních mastných aminokyselin. Chrání imunitní systém a pomáhá v boji s obezitou.

GOJI BOBULE (ČERVENÉ DIAMANTY)

Elixír mládí a dlouhověkosti. Bobule Goji mají blahodárný účinek na zdraví. Obsahují veliké množství aminokyselin, stopových prvků, vitamínů a minerálů. Z červených diamantů získáte 500x více vitamínu C než z pomerančů. Působí jako silný antioxidant.

CHIA SEMÍNKA

Chia semínka Díky svým sytícím schopnostem, přirozeným způsobem zvyšují objem potravy bez dodatečné energie. Jsou vysokým zdrojem minerálů, bílkovin, vlákniny a OMEGA 3 mastných kyselin. Byly jídlem Aztéckých běžců a válečníků.

KAKAOVÉ HROTY

Stejně chutné jako 85% čokoláda, ovšem mnohem zdravější. Působí jako silný stimulant a díky obsahu Tryptofanu navozují pocit dobré nálady. Jsou bohaté na Hořčík a Selen, působí protizánětlivě.

MORUŠE (ZAPOMENUTÉ OVOCE)

Působí detoxikačně a antistresově. Snižuje hladinu LDL cholesterolu, eliminuje rizika vzniku aterosklerózy. Chrání vaše srdce před přetížením a posiluje játra a ledviny.

Doporučené dávkování

Do své kaše, ovocného salátu, jogurtu, nebo třeba do smoothie nápoje přidejte 1-2 vrchovaté lžíce snídaňového mixu a zamíchejte.