Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Miracle Cosmetic Pure hyaluronic sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml Zobrazit větší

Miracle Cosmetic Pure hyaluronic sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml, doprava zdarma!

mc-ph

Nový produkt

Sérum obsahující 1% čisté kyseliny hyaluronové. Zvyšuje elastičnost pokožky, chrání a hydratuje. Zjemňuje pleť, redukuje vrásky.
Nanášejte v tenké vrstvě  a nechte zaschnout.
Vhodný pro denní i noční aplikaci

Kyselina hyaluronová je přírodní hydratant, který udržuje vlhkost kolagenu v tkáni a tím zvyšuje elastičnost pleti. Zmírňuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 429 Kč

Parametry

Objem 30 ml

Více informací

Pure hyaluronic serum

Kyselina hyaluronová je přírodní zvlhčovač. Vyskytuje se přirozeně v těle, v mládí v hojném množství. Nicméně množství kyseliny hyaluronové v těle se snižuje stárnutím. Mladá pleť je hladká a extrémně elastická, protože obsahuje vysokou hladinu kyseliny hyaluronové. Její doplňování je jedna z nejefektivnějších a nejpřirozenějších cest pro zpomalení procesu jejího úbytku. Pure hyaluronic serum nabízí nezbytnou náhradu látek, které vaše pleť potřebuje k obnově ztrát těchto prospěšných substancí.

 Účinky:

  • Váže na sebe vodu a maximálně hydratuje pleť
  • Pohlcuje a zachovává vlhkost ze vzduchu
  • Zvyšuje pružnost pleti, změkčuje a vyhlazuje
  • Redukuje vrásky a jemné linky 

Použití: Aplikujte na pleť tenkou vrstvu a neoplachujte. Používejte ráno a večer.

Jak to funguje?

Kyselina hyaluronová se vyskytuje v každé části lidského těla. Jedná se o polysacharid přirozeně se vyskytující v lidském těle, působí jako látka, která je výživou pro naše klouby, nervy, vlasy, kůži a oči. To je klíčové pro vzhled kůže, protože asi 50 procent zásob kyseliny hyaluronové v těle se nachází v kožní tkáni, ve formě viskózní substance, která pomáhá udržet pokožku obličeje měkkou a vláčnou... alespoň na chvíli. Naše schopnost produkovat kyselinu hyaluronovou klesá s věkem, což může vést ke zvýšené suchosti obličeje, ke tvorbě jemných linek, vrásek. Molekuly kyseliny hyaluronové umí absorbovat vodu a to více než 1000 násobně, než je jejich váha. 1000 násobně! - to je víc, než kterákoliv jiná biologická látka. Kyselina hyaluronová je díky této jedinečnosti naprostým unikátem.

Sérum obsahující 1% čisté kyseliny hyaluronové zvyšuje elastičnost pokožky, chrání. Hydratuje, zjemňuje pleť a redukuje tvorbu vrásek.