Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Miracle Cosmetic Red Tea antioxidační sérum 30 ml + doprava zdarma! Zobrazit větší

Miracle Cosmetic Red Tea antioxidační sérum 30 ml + doprava zdarma!

mc-rt

Nový produkt

Sérum z červeného čaje (Rooibos) a kyseliny hyaluronové. Antioxidační formule obsahující enzym Quercetin hydratuje pleť, redukuje vrásky, rozjasňuje pokožku. Vhodný pro muže i ženy. Aplikujte ráno i večer před spaním na čistou pokožku 2 až 3 kapky na celý obličej, krk i dekolt. Kyselina hyaluronová, obsažena v séru, pleť hydratuje a napomáhá ke zmírnění  vrásek.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 069 Kč

Parametry

Objem 30 ml

Více informací

Red tea serum – anti-oxidant

Oxidace vytváří volné radikály, které mohou poškozovat kožní buňky. Nechání bez obrany může způsobovat starší vzhled. Anti-oxidanty, které jsou absorbovány pokožkou, pomáhají potlačit oxidaci buněk, odráží volné radikály a celkově zlepšují pleť.

Extrakt z červeného čaje Roiboos, zabraňuje celularní oxidaci pleti, vyživuje ji a zpevňuje.

Red Tea Serum je revoluční přípravek, který vyživuje pleť a poskytuje mnoho výhod rostliny Rooibos a dodává pleti antioxidanty a potřebnou hydrataci. Výtažek z červeného čaje je ingredience, která je nabitá anti-oxidanty včetně klíčového anti-oxidantu – superoxidu dismutázy, který pomáhá bojovat proti volným radikálům.

Účinky:

  • Dodává pleti potřebné anti-oxidanty
  • Bojuje proti volným radikálům
  • Zklidňuje a vyživuje pleť
  • Pomáhá redukovat vrásky a jemné linie

 

Použití: Ráno a večer. Naneste 2-3 kapky do dlaně a aplikujte na obličej a krk.

Jak to funguje?

Extrakt z červeného čaje je ingredience získávaná z rostliny Rooibos. Tato rostlina je pěstována v malém hornatém regionu v Jižní Africe. Rostlina se obvykle konzumuje jako čaj, ačkoli její účinky v kosmetice jsou vyjimečné. Vědecké studie ukázaly, že červený čaj obsahuje spoustu antioxidantů včetně enzymu superoxid dismutázy. Tento velmi užitečný antioxidant potlačuje oxidaci kožních buněk. Snižováním tvorby volných radikálů se zvyšuje životnost buněk a zpomaluje se proces stárnutí pleti. Červený čaj je známý pro své protizánětlivé účinky a také pro svou bohatost na minerály. Kompletní účinky přípravku Red tea serum doplňuje přidání kyseliny hyaluronové, což je látka přirozeně se vyskytující v těle, která je zároveň vynikajícím zdrojem hydratace.