IPL Lightwave - FOTODEPILACE A FOTOOMLAZENÍ

- trvalé odstranění chloupků pomocí IPL Lightwave


Je ošetření bolestivé? Depilace s přístrojem IPL Lightwave je bezbolestná a dobře snesitelná, u světelných impulsů se pociťuje pouze lehké štípnutí nebo pocit tepla. Celá ošetřující plocha aplikátoru je aktivně ochlazována vodou asi na 10°C.
Tak je ošetřované místo na kůži po celé své ploše před každým impulsem, během něj i po něm chlazeno. To je vedle speciální EPL technologie aplikátoru důvodem pro šetrné odstraňování chloupků pomocí IPL Lightwave.

Kolik ošetření se musí podstoupit? Při jednom jediném ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech, část chloupku je v klidu /fáze telogen/, část roste /fáze anagen/ Při fotodepilaci jsou v podstatě odstraněny pouze chloupky v anagenu, tedy chloupky, které právě rostou. Jejich podíl je po těle rozdělen různě a představuje zhruba 10-50% všech chloupků v daném místě. Rozdílná je i doba růstu v jednotlivých fázích, tato období trvají čtyři až 24 týdnů. Vždy podle místa a těle je zapotřebí podstoupit tři až osm ošetření. Mezi jednotlivými sezeními by měla být navíc pauza asi čtyři týdny. Tento fakt nemá nic společného s přístrojem, nýbrž důvodem je pouze fyziologie růstu lidských chloupků.


Co se stane po ošetření?

Chloupky na ošetřeném místě vypadají až po několika dnech, když už zničený prostor vlasových pochev, které se nacházejí asi 1 až 5mm pod kůží, nenabízí oporu. Na ošetřeném místě nicméně dorůstají další chloupky, které se nacházejí nejprve v telogenní klidové fázi a teprve poté postupně přecházejí do anagenní růstové zóny.

Na Váš dotaz se budu snažit odpovědět co nejdříve: info(zavináč)lucieurbankova.com

Na Vaše konkrétní dotazy ráda odpovím telefonicky. Pokud jsem v pracovní době zaneprázdněna vykonáváním kosmetické péče a nemohu hovor přijmout, tak prosím zašlete SMS.

Kontatní telefon je +420 777 642 621