Přihlásit přes facebook

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Odběr novinek

Přihlásit přes facebook

Miracle Cosmetics Eye Lift with Acai Extract 15 ml, doprava zdarma!

mc-el

Nový produkt

Oční krém s okamžitým účinkem vypnutí pleti.

Speciální krém obsahuje směs 5 peptidů, které extrémně stahují a vypínají pokožku, obohacen výtažkem z Acai. Okamžitě působí na jemné vrásky a linie pleti, napomáhá k výraznému omlazení pokožky.

Vhodný pro oblast očí a čela,  pro denní i večerní použití  nebo jako doplněk pod make-up.
Použití pro ženy i muže.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 111 Kč

Parametry

Objem 15 ml

Více informací

Účinky:

  • Zmírňuje vrásky a tenké linie
  • Okamžitě stahuje a napíná a cítíte působení
  • Díky hydratační složce nevysušuje pleť
  • Esteticky pozvedává vzhled pleti

Aplikace:

Nanášejte na čistou pokožku v malém množství. Před spaním vždy odličte nebo omyjte obličej.

Složení:

Purified Water (Aqua), Sodium Silicate, Magnesium Aluminium Silicate, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Perilla Frutescens Extract, Quercus Alba Bark Extract, Propane-1, 2-diol, Chondrus Crispus (Seaweed) Extract, Hyaluronic Acid, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Acetyl Octapeptide-3, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Miracle Cosmetics LLC se sídlem na jižní Floridě se specializuje na výrobu produktů v oblasti péče o pleť, její mladší a zdravější vzezření.

Hlavním cílem je využití přírodních látek – minerálů a vitamínů, pečlivě zakomponovaných do  receptury produktů. Tyto látky jsou zcela bezpečné a nejsou testovány na zvířatech. Právě proto jsou naše výrobky vhodné jak pro vyznavače přírodní krásy, tak pro nepříznivce plastické chirurgie.
Kosmetické přípravky, které nabízíme prochází přísnou kontrolou kvality. Byly vyvinuty a plně zkoumány v kosmetických laboratořích převážně na jižní Floridě v USA.  Jejich výzkumné a výrobní prostory jsou schváleny FDA ( Federal Agency of the United States Department of Health and Human Services).