Podnikání v kosmetických službách jsem zahájila 1. dubna roku 2003.

Hlavní součástí podnikatelské činnosti je odborná kosmetická péče zaměřená na speciální ošetření hraničních stavů pleti – stav kůže, které představují hranici mezi normou a onemocněním – hyperpigmentace /tmavé skvrny/, intenzivnější projevy akné, tvorba keloidních jizev, kuperóze /rozšířených cévek/.

K ošetření - čištění pleti již standardně používám metodu Sono clean a Galvanic care. U nových klientů pro zjištění citlivosti pleti aplikuji přípravek SenziTest - roztok kyseliny mléčné.

V současné době jsem zavedla do praxe přístrojovou diagnostiku pleti - německý diagnostický přístroj MC 750. Tento přístroj klientům stanoví přesný stav mazu a hydratace na pleti a usnadní výběr kosmetiky do domácí péče. Přístroj MC 750 je vybaven sondou na stanovení fototypu a určuje vhodný ochranný faktor při pobytu na slunci.

Součástí kosmetické péče v mém studiu je rovněž specifické ošetření pleti - chemický peeling kyselinou glykolovou doplněný o kyselinu hyaluronovou - GlykoHyal - při akné, hyperpigmentací, sjednocení tónu pleti, omlazení.

Dále piercing-dermarollerová mezoterapie nezesíťovanou kyselinou hyaluronovou.
Ve spolupráci s kolegyní provádíme ošetření přístrojem IPL - Lightwave - fotodepilace a fotoomlazení.

Od roku 2010 se rovněž zabývám prodlužováním a zahušťováním řas.

Na základě certifikačních seminářů pracuji s přípravky, látkami a postupy, které běžným spotřebitelům nejsou dostupné – následná péče o pleť po dermatologické léčbě – např. jizvy po akné, kde následuje aplikace chemického peelingu nebo piercing-dermarollerové mezoterapie.