Součástí kosmetické péče ve studiu je ošetření přístroji.

U nových klientů nebo u klientů, kde je obtížné stanovení typu pleti používám diagnostický přístroj, který určí aktuální hodnotu mazu a hydratace na pleti.
Součastí standardního ošetření je čištění pleti ultrazvukem a galvanickým proudem, kde zapracováváme vybraný typ séra.

Nadstandardní ošetření zahrnuje ošetření diamantovou dermabrází - významné ošetření, kde se odstraní vrchní kožní buňky /význaný pozitivní vliv u některých typů akné/.

Další oblíbený přístroj u klientek se zralou pletí je HIFU - jedná se o kombinaci radiofrekvence se čtyřpolovým ultrazvukem a světelnou terapií. Po jediném ošetření se nastartuje regenerativní proces v pokožce, zpevnění a vypnutí se rozvijjí po následující 2-3 měsíce.

 

Ve své praxi v současné době využívám k ošetření klientů tyto přístroje:

MC 750
MC 750

Přístrojovou diagnostika pleti - německý diagnostický přístroj MC 750. Tento přístroj klientům stanoví přesný stav mazu a hydratace na pleti a usnadní výběr kosmetiky do domácí péče. Přístroj MC 750 je vybaven sondou na stanovení fototypu a určuje vhodný ochranný faktor při pobytu na slunci.
___________________

___________________
GALVANIC CARE

Galvanic Care

Vyhledávaný kosmetický přístroj využívá vlastností galvanického ( stejnosměrného ) nízko napěťového proudu na pleť. Vyhlazuje vrásky a příznivě ovlivňuje hydrataci pokožky.
___________________
SONO CLEAN

Sono Clean, Luce Urbánková, Bráfova tř., Třebíč

Ultrazvuk představuje mechanické vlnění o vysokých frekvencích. Díky těmto vlastnostem mohou ultrazvukové vlny účinně čistit pokožku, uvolňovat komedony i hlouběji uložený maz.

Doporučujeme prohlédnout si výrobky Syncare.


Svatební líčení Svatební líčení včetně zkoušky
Líčení pro ostatní účastníky svatby
Péče o Vaši pleť Kvalitní dermokosmetika Syncare zajistí každodenní péči o Vaši pleť. Zde si v našem eshopu můžete kosmetiku SynCare vždy objednat.