WWW.OCTR.CZ
MUDr. Jitka Šalamounová působí v třebíčské nemocnici, provádí plastické zákroky převislých víček, kde se odstraní převislá kůže a váčky.

WWW.SYNCARE.CZ/AMBULANCE
Nestátní zdravotnické zařízení v Brně na ul. Pekařská, kde působí mimo jiných lékařů také doc.Rulcová, ke které posílám klientky/klienty při akné, které již není vhodné do kosmetické péče. Po léčbě u doc. Rulcové se klientky/klienti do kosmetického studia vrací a společně se snažíme pleť udržet zdravou - bez známek akné. Po léčbě akné rovněž řešíme jizvy po akné - nejčastěji metodou peercing dermarolerové mezoterapie.

Nabídka spolupráce
Součástí mé nabídky je rovněž spolupráce při firemních akcích, wellness pobytech, teambuildingových akcích. V rámci akce tohoto typu je o Vaše zaměstnance nebo klienty postaráno jednorázovou kosmetickou péčí, relaxační masáží nebo make-upem.
Pro ženy je rovněž možné dohodnout přednášku na určité téma - správná kosmetická péče, omlazení pleti, akné, typy pleti. Na místo je rovněž možné dopravit diagnostický přístroj MC 750, který klientkám stanoví přesný typ pleti a eventuálně vybere správné výrobky pro domácí kosmetickou péči.

 Péče o Vaši pleť Kvalitní dermokosmetika Syncare zajistí každodenní péči o Vaši pleť.